Biz Kimiz?

Bizler; bugüne kadar edindiği bilgi, deneyim, kazanım ve birikimlerini; farklı uygulama alanları ile herkese ulaştırma fikri ile bir araya gelmiş bir organizasyon grubuyuz.

Ekip arkadaşlarımızı ve danışman grubumuzu hizmet verilecek konularda alanlarında eğitim almış, pozitif yaklaşımı ilke edinmiş, keşfetmeye ve sürekli gelişmeye açık, konularında bilgi ve yüksek deneyim sahibi olan kişiler oluşturmaktadır.


Vizyonumuz:

Kurum ve markalara özel; hayatın içinden, insana dokunan,  farklı ve özünde pozitif temel ilkeler barındıran etkinlikler tasarlamak ve düzenlediğimiz atölye çalışmaları, interaktif etkinlikler, yetişkinlere yönelik organizasyonlar, özel gün temalı projelerimiz ile partner kuruma maksimum fayda sağlamak en büyük hedefimizdir.


Profesyonel eğitmen desteği ile çocukların hayatlarını doğru yöntemlerle zenginleştirme ve her yaş grubunda ki katılımcılarımızın yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunabilme amacıyla çıktığımız bu yolda edindiğimiz çift yönlü pozitif fayda; yani çalışma ortağımız ile etkinlik katılımcılarımızın yüzünde oluşturabildiğimiz gülümseme ise; işimize duyduğumuz heyecanı ikiye katlamaktadır.


Misyonumuz:

Çıktığımız bu keyifli yolcukta en önemli oluşum nedenimiz; birbiri ile aynı, sıradanlaşmış çalışmalar yerine; hitap ettiği kitleye özel olarak kurgulanan sanat, eğlence ve yaratıcılık odaklı eşi benzeri olmayan çalışmalarımızı, her geçen gün yaygınlaştırma ve farklı kitlelere ulaştırabilmektir.